hammerfitnnes

Hammer_fitness_logo_ver2

ברוכים הבאים ל-

HammerFitness

המקום בו אורח חיים בריא מקבל גישה הוליסטית של גוף ונפש, מקצועיות וכיף, גירוי והתאוששות, קהילה וכולנו כאינדיבידואל. אנו מאמינים שחזק זהו שמרים את האחר, שקירות הן לטיפוס ובגדול שפחות דיבורים, יותר תוצאות. אנו מזמינים אתכם למצוא שמחה ואושר אצלנו וכך להוסיף לחייכם.

האימונים שלנו

HammerFitness -החוויה ב

משפחתית לחלוטין, כך שניתן ומומלץ להגיע כתא משפחתי וכל אחד יכול למצוא את עצמו לפי הצרכים, רצונות, זמינות ואפילו לפי גיל. אנו מכינים אנשים להצלחה פונקציונלית בחיים, מחוזקים בגוף ובנפש, ומזמינים אתכם להצטרף אלינו יחד עם ילדכם/הורכם לשנה"ל תשפ"א! לרשותכם רשימת קבוצות וסוגי אימון לפי גיל, ההרשמה כעת פתוחה

הכירו את הצוות שלנו

הקליניקה

יש לנו קליניקה חדשה המעניקה את הבסיס לאורח חיים בריא: שרותי תזונה מהדרגה הראשונה עם תזונאית קלינית וספורט: ליסה אסכנזי. היא משלבת את הנסיון ואיכפתיות עם הליווי המקצועי המושלם שאנשים פעילים צריכים. השנה אנו גם פותחים מחלקה לפיזיותרפיה ואפילו מרכז רפואה אלטרנטיבית, הכולל עיסוי תאילנדי וסמינרים בשימוש שמנים אתרים.

פיזיותרפיה

…בקרוב

ליווי תזונה אישי

אצלנו במתחם HAMMER FITNESS תמצאו תוכנית ליווי תזונה אישית שמותאמת לאימונים. קשה לכם באימונים? אתם מרגישים שעליתם במשקל/ירדתם במשקל? אנחנו מאמינים כי תזונה וכושר חייבים ללכת יחד, והשילוב ביניהם חשוב לשמירה על אורח חיים בריא, והשגת יעדים ומטרות בתחומי הכושר ותמיכה לגוף מכל הבחינות. התוכנית מותאמת למבוגרים, נוער וילדים. תוכניות הליווי הן בהדרכתה של ליסה אסכנזי במתחם שלנו.

מרכז רפואה אלטרנטיבי

…בקרוב

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אקדמיה

המתחם שלנו גם משמש כבית לביה"ס להסמכה למדריכי כושר ואנשי תחום על מנת למקסם את הפצת הידע מהדרגה הראשונה. הלימודים גם בשילוב עם קמפוס שיאים, בהדרכת מאמנים מקצועיים.

בקרוב בהאמר פיטנס

אימוני כוח, מדריכי אימון להיריון, סדנאות ג’ימנסטיקס

ג'ימנסטיקס לאימון פונקציונאלי

קורס מקצועי ובסטנדרטים בינלאומיים המקנה למשתתפים ידע וכלים פרקטיים על מנת ללמד את יסודות האימון ויקנה שליטה בתרגילי משקל גוף. עולם התעמלות קרקע ומכשירים – ג׳ימנסטיקס – מעניק את הבסיס ליכולות הכושר ההכרחיות לתפקוד (פונקציונליות) הגוף. הביאו את עצמכם לרמה הבאה של איזון, כח, גמישות, קוארדינציה, זריזות, כח מתפרץ ועוד רכיבי כושר באימונים נגישים אך מאתגרים ומגוונים תמיד. אלמנטים כמו עליות מתח, מאסל אפ, עמידות ידיים, לחיצות בעמידת ידיים, הליכה על הידיים, דיפים, מאזנים, סלטות ועוד הרבה אלמנטים על מתח, טבעות, מקבילים ושאר מכשירי הענף. פתחו עין מקצועית לזיהוי טכניקה ושפה יעילה ללימוד המתאמנים שלכם את האלמנטים המצוינים. הקורס כיפי, מאתגר ויסודי באווירה תומכת ומעשית. הקורס בשיתוף עם קמפוס שיאים.

אירועים

רוצים יום הולדת מגניב, מלא באדרנלין ואתגרים יחד עם החברים? אתם מחפשים אווירה חווייתית באנרגיות גבוהות לאירוע שלכם? חולמי ם על חגיגת בר/בת מצווה שתעוף את כולם באוויר? מעוניינים בגיבוש משחרר ומפתח עבודת צוות ובניית אסטרטגיה? מעבר למתקנים ומסלולים אקסטרים, יש לנו מערכת מולטימדיה באיכות גבוהה מאוד, הכוללת סאונד מטורף, תאורה ומקרן ענק להצגת מצגות, אינטראקציות ב 4 מימדים ועוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם